Slēgta tēma

_eliina_

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 2255

2011.12.15 15:31
Apmeklētāji: 3557
Atbildētāji: 34
Tēma slēgta | Citas tēmas
Lappuses: 12Jaunākās vēstules
Kedija

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 6099

2011-12-16 01:29, 26 ziņojums no 34
zanux88 ievietoja:
Man gadu atpakal nomira mana maza 7gadiga masina- kops tas dienas manos sapnos vienmer kads mirst , bet tiesi masu nekad neesmu redzejusi - kaut gan gribetos.. Nedela vairakas reizes redzu ka kads no man tuviem cilvekiem nomirst , jutu tas sapes , izmisumu un pamostos asaras. Vairs tam pat nemekleju izskaidrojumu. Uz masas berem ar nespeju aiziet un tad tas ari sakas... varbut ari tapec!


Mans vīrs ir sapņojis drauga nāvi, traģisku, ir arī sapņojis ka es mirstu.. pamodās gandrīz ar asarām acīs..
Bet visi teica, ka tas nozīmē, ka ilgs mūžs tam cilvēkam, ja sapnī redz mirstot vai mirušu..

Sapņi ir arī zemapziņas spēle..

Izsaku līdzjutību māsiņas dēļ.
Eglite

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 264

2011-12-16 08:44, 27 ziņojums no 34
Man stāsts no šīs tēmas, bet citādāks... atceros, kad biju maziņa, vēl nedaudz pirms bērnudārza man bija ļoti bail no mirušajiem. No spokiem. Atceros kā attēlus, melnus ar baltiem vīriņiem. Es nezinu vai tie bija sapņi vai vīzijas vai fantāzija.... bet man tā pasaule likās ļoti tuva, bet biedējoša. Es pat nezinu vai es līdz galam tad zināju ko tas vispār nozīmē. Vienu brīdi kad biju maza ļoti interesēja šī tēma, it kā gribētu atgriesties... it kā runātu par senu ģimeni.... ļoti dīvaini.... Ir tagad bijis tā, ka iedomājos - o tas sen nav satikts, diez ka iet - un uzzinu, ka miris. Esmu no vecakiem cilvekiem dzirdējusi, ka viņi jūt savā vecumā, ka vecie draugi mirst un atnak atvadities, jo ta pieraduši pie šis domas, ka no visiem kaut kad bus jaatvadas, ka visi mirsim. Mani personīgi šī doma nedaudz baida.... ! Aaa esmu ļoti bieži sapņojusi par zobu izkrišanu, tikai tāpēc ka ejot šad tad pie zobārsta ļoti ir bail, satraucos un tāpēc tādi sapņi.
extelsa

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 3

2012-02-28 20:44, 28 ziņojums no 34
Man pirms mēneša nomira vecmamma. Un nesen sapnī viņa man teica ka es drīz miršu. Kā gan man justies???
buča

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 345

2012-02-29 09:24, 29 ziņojums no 34
Man ir vairāki tādi jocīgi sapņi bijuši par mirušajiem. Mans opaps visbiežāk atnāk pie manis sapņos, bet tad viņš vienmēr skatās un smaida, bet nerunā. Vispār zinu, ka man ir stāstīts, ja sapņos redzi, ka kāds precās-tad arī būs nelaime. Un dažus gadus atpakaļ redzēju tādu sapni, ka velku balto kāzu kleitu..no rīta izstāstīju tētim savu sapni, un bāc...mamma zvana, ka opaps naktī nomiris.

Tad vēl arī dažus gadus atpakaļ mana drauga omīte bija ielikta slimnīcā, jo bija slikti. Kad draugs bija viens pats aizbraucis ciemos pie viņas, viņa teica, lai nākamreiz atvedot arī mani, jo ļoti gribot mani redzēt, jo nekad nebijām vēl satikušās. Es nepaspēju aizbraukt, jo pēc pāris dienām viņa nomira, savukārt dažas dienas pēc viņas bērēm, es sapnī redzēju, ka ieeju savā istabā un tur sēž paveca kundzīte un man saka:"čau meitiņ! Esmu Jāņa omīte, beidzot mēs tiekamies".

Un vēl viens gadījums, kas gan nav tieši saistīts ar mani, bet manu draugu. Viņam arī kaut kāda attālāka radiniece nomira un kādu laiku pēc bērēm šī sieviete atnāca sapņos savai mātei un kliedza:" Laidiet mani ārā!Laidiet ārā!".. Tā māte bija ļoti sabijusies un vēlāk teica, ka gribot pārbaudīt to zārku. Viņu izraka, atvēra un tā meita sev bija izrāvusi visus matus un apgriezusies uz sāniem.
Šis stāsts man liekas ļoti neticams, bet tā ir taisnība.
īstenībā man arī ir tādas paniskas bailes, ka es, kad būšu nomirusi, varētu pamosties savā zārkā, tpu tpu tpu   Blonds
Un vēl, nezinu cik tur tā taisnība, man vienmēr ir teikts, ja mirušais atnāk sapnī, tad viņš takā gribot tevi redzēt. Tad nu parasti arī aizbraucu uz kapiņiem ciemos.
amēlija

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 139

2012-02-29 10:28, 30 ziņojums no 34
Pēc pēdējā komentāra sabijos. Jūs tiešām domājat,ka var apglabāt vēl dzīvu cilvēku?   Blonds Ka viņš kaut kā mistiski atmostas?
buča

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 345

2012-02-29 10:42, 31 ziņojums no 34
amēlija ievietoja:
Pēc pēdējā komentāra sabijos. Jūs tiešām domājat,ka var apglabāt vēl dzīvu cilvēku?   Blonds Ka viņš kaut kā mistiski atmostas?


Es īstenībā arī tam neticu, ka ierakt var dzīvu, bet tomēr redz..ir tāds gadījums..bet tāds jau varbūt ir 1 no 1 000 000, kad ir kāda mistiskā pamošanās..kaut gan...to jau īsti nevar zināt, jo zārkus tak parasti ārā nerok, kad jau ir apglabāts cilvēks.   Domā
buzha*

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 7162

2012-02-29 10:44, 32 ziņojums no 34
man bija atgadījums,pēc vectēva bērēm.
mans vectēvs bija kaislīgs smēķētājs un viņš nēsāja vienu vienīgu cepuri,cik es viņu vispār atceros.Arī brilles viņam bija, visu mūžu.
tad nu viņu guldot zārkā, iekšā ielikām cepuri, cigaretes, šķiltavas un brilles.kājgalī.
Sapnī viņš man saka - "mazmeit, kur ir manas cigaretes?"
tad nu es viņam saku,lai meklē pie kājām. Pateica paldies...   Smaidoša meitene
lielmaate

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 524

2012-02-29 11:43, 33 ziņojums no 34
Sapņos mirušajiem nedrīkst iet līdzi, tad tiešām nomirst.
lielmaate

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 524

2012-02-29 11:51, 34 ziņojums no 34
īstenībā man arī ir tādas paniskas bailes, ka es, kad būšu nomirusi, varētu pamosties savā zārkā, tpu tpu tpu


tāpēc labāk kremēt!   Nobijusies meitene
Apmeklētāji: 3557
Atbildētāji: 34
Tēma slēgta | Citas tēmas
Lappuses: 12Jaunākās vēstules