Shayny
Eksperte

Ziņojumi 2161

Ķīmijas un bioloģijas kursi Stradiņos. :S

2008-09-02 09:00 (Pirms 8 gadiem)

Tātad..nākošgad plānoju stāties vetos un būtu tā kā jāpiemācās kīmija un biologija lai pēc iespējas labak noliktu eksāmenus. Gribēju iet uz LLU kursos, bet internetā nevaru vairs atrast vai tie ir piejami. Stradiņos ķīmija + bioloģija sanāk 4 dienas nedēļā vairākas stundas no oktobra līdz maijam T.i. pēc skolas man vēl jāmēro ceļš līdz Stradiņiem, sanāk ka es nevarēšu nemaz piestrādāt (tagad strādāju vakaros 3-4 dienas nedēļā). Jautājums tām kuras šos kursus izgājušas :kā bija? Vai tiešām tik traki gāja kā man draugi stāstīja, ka nu ļļoooti grūti..
Naiva cerība ka varēšu gan piestrādāt. Jo savos 18 gados man no vecākiem pietiek ka mani pabaro un ja kas iedod pāris latus. Bet jau gadu cenšos nopelnīt pati.
Paldies

sesse
Bieža dalībniece

Ziņojumi 235
2008-09-03 16:52 (Pirms 8 gadiem)
Daudzi klasesbiedri gāja tajos kursos. Pati negāju, jo nebija naudas. I neko. tiku bez visiem kursiem budžetā. Ja ķīmija un bioloģija padodas un patīk, tad pats visu var apgūt. Vienīgais + ko redzu kursos, tas ir - iepazīt telpas, nedaudz studentu dzīvi un varbūt arī topošos kursa biedrus.
0
puķu princese
Eksperte

Ziņojumi 23637
2008-09-02 22:02 (Pirms 8 gadiem)
NaCl ievietoja:
Man daudzi no darugiem ir šos kursus apmeklējuši un ir patraki,tiešām prasa lielu darbu.
Rīt braukšu māsu pieteikt.

Man rodas jautājums kur var iegādāties šo CD dabaszinību kursam?

nevar iegādāties nekur, jo tos sponsorē ESF projekts, ir atsevišķas šo projektu skolas (parasti Valsts ģimnāzijas), CD ir tikai tiem skolotājiem, kas darbojas projektā un viņiem tas ir bez maksas. skolotājs var arī nedot, tjip konfidenciāli un tā. mums dod tikai tos, kas ir "skolēnu pašmācība" - katrs kurš vēlas, sev pārraksta un atnes CD atpakaļ. nu matemātikas CD man ir visi pieejami, jo mamma ir skolotāja   Smaidoša meitene bet citos priekšmetos tas viss ir stingrā uzraudzībā.
0
NaCl
Bieža dalībniece

Ziņojumi 328
2008-09-02 20:01 (Pirms 8 gadiem)
Man daudzi no darugiem ir šos kursus apmeklējuši un ir patraki,tiešām prasa lielu darbu.
Rīt braukšu māsu pieteikt.

Man rodas jautājums kur var iegādāties šo CD dabaszinību kursam?
0
Emba
Bieža dalībniece

Ziņojumi 430
2008-09-02 19:07 (Pirms 8 gadiem)
Tu vēlies stāties vetos Stradiņos vai LLU? Ja LLU, esmu pārliecināta, ka vari atrast arī alternatīvu tiem Stradiņu kursiem.
0
puķu princese
Eksperte

Ziņojumi 23637
2008-09-02 14:16 (Pirms 8 gadiem)
nju ko, pati neesmu gājusi, bet vakar mums ķīmijas skolotāja stāstīja par šiem kursiem. viņa teica, ka kursi ir dārgi un jā, ir grūti, jo kursos tevi vnk piespiež iemācīties, naturāli piespiež... ja esi no tiem cilvēkiem, kam ar motivāciju ir pašvaki un dari tikai tad, kad uzspiež, tad ir vērts   Smaidoša meitene vēl teica, ka tur māca daudz tādu lietu, kas nav vajadzīgas ne eksāmenam ne augstskolā viņas parādās, bet tās ir jāmācās un jāzina, vnk lai meklējot to konkrēto lietiņu tu izburtos cauri visai visai tai teorijai... (ja ir daudz laika, man pašai ļoti tīk šāda mācīšanās metode).
nu lūk.... un vēl ir cilvēki, kas augstāk novērtē to, kas ir par maksu nevis to, kas ir bez maksas, skolotāja teica, ka arī bez šiem kursiem patstāvīgi mācoties var sasniegt labus rezultātus. (piebildīšu - ja ir sakarīgs skolotājs). es arī laikam esmu no tiem, kas vairāk paļaujas uz maksas lietām haļavnajām neuzticās   Groza acis
ja tomēr pārdomā par tiem kursiem, varu ieteikt labu līdzekli pašmācībai - ja skola ir moderna, pie skolotājām jābūt ESF projekta CD (tādi ir matemātikā un dabaszinātnēs). es pati tādu CD sev ierakstīju matemātikā, jo tie ir mammai, un vakar arī palūdzu skolotājai ķīmijas CD. uz datora visa tā apmācība iet bez diska, tikai jāuzinstalē ir. vakar paskatījos, man patika, labi izskaidrots teorētiskais, ir uzdevumi, ir video utt. piem. šodien bioloģijas stundās arī ar to disku strādājām, skatījāmies filmiņas.
tā ka silti iesaku tādus dabūt   Labi
0
dakrija
Bieža dalībniece

Ziņojumi 208
2008-09-02 13:03 (Pirms 8 gadiem)
Es apmeklēju šos kursus 2 gadus atpakaļ,vienīgi izvēlējos neklātienes variantu-reizi mēnesī sestdiena(bioloģija) un svētdiena(ķīmija)
Viegli nebija,bija jāpilda mājasdarbi,laicīgi tie jānosūta,jāapgūst uzdotā viela u.t.t.
Bija noderīgi-palīdzēja saprast kas gaidāms tālāk,drusku iepazīt studenta dzīvi  Smaidoša meitene
0
Shayny
Eksperte

Ziņojumi 2161
2008-09-02 09:48 (Pirms 8 gadiem)
Viss var būt, bet tagad tie sākas oktobrī un ir divas dienas nedēļā ķīmija un divas biologija  Ģībšana
0
sweeety
Eksperte

Ziņojumi 20826
2008-09-02 09:47 (Pirms 8 gadiem)
Man draudzene apmeklēja šādus kursus stradiņos, bet ja nemaldos viņa negāja katru dienu, bet kādas divas reizes nedēļā, un tie kursi bija no septembra lidz maijam. Ļoti iespējams, ka kaut ko jaucu, bet tiešām šķiet, ka tā bija.  Domā
0
Filtrēt ziņojumus:

SOS centrs

Sazināties ar mums

Uzdot jautājumu, piedāvāt risinājumu

Jautāt ārstam

Ārsts-ginekologs atbildēs uz taviem jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Visi biežāk uzdotie jautājumi vienuviet

Vārdnīca

Nezini kāda termina nozīmi?

Ziņot par blaknēm

Lūdzam informēt Bayer par zāļu blakusparādībām.