Ķīmijas un bioloģijas kursi Stradiņos. :S

Shayny

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 2161

2008.09.02 11:00
Tātad..nākošgad plānoju stāties vetos un būtu tā kā jāpiemācās kīmija un biologija lai pēc iespējas labak noliktu eksāmenus. Gribēju iet uz LLU kursos, bet internetā nevaru vairs atrast vai tie ir piejami.  Blonds Stradiņos ķīmija + bioloģija sanāk 4 dienas nedēļā vairākas stundas no oktobra līdz maijam  Ģībšana  Ģībšana T.i. pēc skolas man vēl jāmēro ceļš līdz Stradiņiem, sanāk ka es nevarēšu nemaz piestrādāt (tagad strādāju vakaros 3-4 dienas nedēļā). Jautājums tām kuras šos kursus izgājušas :kā bija? Vai tiešām tik traki gāja kā man draugi stāstīja, ka nu ļļoooti grūti..  Izbrīnīts
Naiva cerība ka varēšu gan piestrādāt. Jo savos 18 gados man no vecākiem pietiek ka mani pabaro un ja kas iedod pāris latus. Bet jau gadu cenšos nopelnīt pati.
Paldies  Smaidoša meitene
Apmeklētāji: 1478
Atbildētāji: 8
Atbildēt | Citas tēmas
sweeety

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 20824

2008-09-02 11:47, 1 ziņojums no 8
Man draudzene apmeklēja šādus kursus stradiņos, bet ja nemaldos viņa negāja katru dienu, bet kādas divas reizes nedēļā, un tie kursi bija no septembra lidz maijam. Ļoti iespējams, ka kaut ko jaucu, bet tiešām šķiet, ka tā bija. Domā
Shayny

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 2161

2008-09-02 11:48, 2 ziņojums no 8
Viss var būt, bet tagad tie sākas oktobrī un ir divas dienas nedēļā ķīmija un divas biologija Ģībšana
dakrija

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 208

2008-09-02 15:03, 3 ziņojums no 8
Es apmeklēju šos kursus 2 gadus atpakaļ,vienīgi izvēlējos neklātienes variantu-reizi mēnesī sestdiena(bioloģija) un svētdiena(ķīmija)
Viegli nebija,bija jāpilda mājasdarbi,laicīgi tie jānosūta,jāapgūst uzdotā viela u.t.t.
Bija noderīgi-palīdzēja saprast kas gaidāms tālāk,drusku iepazīt studenta dzīvi Smaidoša meitene
puķu princese

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 23608

2008-09-02 16:16, 4 ziņojums no 8
nju ko, pati neesmu gājusi, bet vakar mums ķīmijas skolotāja stāstīja par šiem kursiem. viņa teica, ka kursi ir dārgi un jā, ir grūti, jo kursos tevi vnk piespiež iemācīties, naturāli piespiež... ja esi no tiem cilvēkiem, kam ar motivāciju ir pašvaki un dari tikai tad, kad uzspiež, tad ir vērts  Smaidoša meitene vēl teica, ka tur māca daudz tādu lietu, kas nav vajadzīgas ne eksāmenam ne augstskolā viņas parādās, bet tās ir jāmācās un jāzina, vnk lai meklējot to konkrēto lietiņu tu izburtos cauri visai visai tai teorijai... (ja ir daudz laika, man pašai ļoti tīk šāda mācīšanās metode).
nu lūk.... un vēl ir cilvēki, kas augstāk novērtē to, kas ir par maksu nevis to, kas ir bez maksas, skolotāja teica, ka arī bez šiem kursiem patstāvīgi mācoties var sasniegt labus rezultātus. (piebildīšu - ja ir sakarīgs skolotājs). es arī laikam esmu no tiem, kas vairāk paļaujas uz maksas lietām haļavnajām neuzticās  Groza acis
ja tomēr pārdomā par tiem kursiem, varu ieteikt labu līdzekli pašmācībai - ja skola ir moderna, pie skolotājām jābūt ESF projekta CD (tādi ir matemātikā un dabaszinātnēs). es pati tādu CD sev ierakstīju matemātikā, jo tie ir mammai, un vakar arī palūdzu skolotājai ķīmijas CD. uz datora visa tā apmācība iet bez diska, tikai jāuzinstalē ir. vakar paskatījos, man patika, labi izskaidrots teorētiskais, ir uzdevumi, ir video utt. piem. šodien bioloģijas stundās arī ar to disku strādājām, skatījāmies filmiņas.
tā ka silti iesaku tādus dabūt  Labi
Emba

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 430

2008-09-02 21:07, 5 ziņojums no 8
Tu vēlies stāties vetos Stradiņos vai LLU? Ja LLU, esmu pārliecināta, ka vari atrast arī alternatīvu tiem Stradiņu kursiem.
NaCl

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 328

2008-09-02 22:01, 6 ziņojums no 8
Man daudzi no darugiem ir šos kursus apmeklējuši un ir patraki,tiešām prasa lielu darbu.
Rīt braukšu māsu pieteikt.

Man rodas jautājums kur var iegādāties šo CD dabaszinību kursam?
puķu princese

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 23608

2008-09-03 00:02, 7 ziņojums no 8
NaCl ievietoja:
Man daudzi no darugiem ir šos kursus apmeklējuši un ir patraki,tiešām prasa lielu darbu.
Rīt braukšu māsu pieteikt.

Man rodas jautājums kur var iegādāties šo CD dabaszinību kursam?

nevar iegādāties nekur, jo tos sponsorē ESF projekts, ir atsevišķas šo projektu skolas (parasti Valsts ģimnāzijas), CD ir tikai tiem skolotājiem, kas darbojas projektā un viņiem tas ir bez maksas. skolotājs var arī nedot, tjip konfidenciāli un tā. mums dod tikai tos, kas ir "skolēnu pašmācība" - katrs kurš vēlas, sev pārraksta un atnes CD atpakaļ. nu matemātikas CD man ir visi pieejami, jo mamma ir skolotāja  Smaidoša meitene bet citos priekšmetos tas viss ir stingrā uzraudzībā.
sesse

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 235

2008-09-03 18:52, 8 ziņojums no 8
Daudzi klasesbiedri gāja tajos kursos. Pati negāju, jo nebija naudas. I neko. tiku bez visiem kursiem budžetā. Ja ķīmija un bioloģija padodas un patīk, tad pats visu var apgūt. Vienīgais + ko redzu kursos, tas ir - iepazīt telpas, nedaudz studentu dzīvi un varbūt arī topošos kursa biedrus.
Apmeklētāji: 1477
Atbildētāji: 8
Atbildēt | Citas tēmas