Problēmas ar galvas ādu

Lijamons

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 209

2010.08.26 18:05
Meitenes!

Atkal vajag palīdzību - man ir problēmas ar galvas ādu (tai nepatika viens šampūns'). Tā ir iekaisusi, niez, kaut kas līdzīgs blaugznām. Un vēl mati krīt ārā, no pašām saknēm (var teikt, ar saknēm).

Ko darīt??? Vai kādai ir tā bijis? Pie dermatologa tagad nevaru aiziet, bet vairs nevaru to paciest. Jau kādu mēnesi tā ir. Nopirku citus šampūnus (Eucerin, Head and Shoulders problemātiskai galvas ādai).

Bet īsti nelīdz - matiem palīdz, bet ādai ne. Gribas gandrīz vai krēmu uzklāt uz galvas   Bēdīga meitene Mēģināju olīveļļu, bet no tās dīvaina reakcija - nenormāli izkrīt mati, it kā skābekļa trūkst. Ko lai dara?...

Varbūt ir kaut kādas tautas metodes?
Apmeklētāji: 2175
Atbildētāji: 15
Atbildēt | Citas tēmas
Zanīte

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 2388

2010-08-26 18:28, 1 ziņojums no 15
Kādreiz bija problēmas ar niezošu-sakairinātu galvas varu ieteikt Louise Galvin šampūnus bez nekādām ķimikālijam http://www.cosmetics4you.lv/lat/products/produ... un ir arī speciālas maskas galvas ādai, bet vispār produkti ir ļoti maigi un saudzīgi.
Vai arī Philip B eļļu.

Vispār jau tev darētu aiziet pie ārsta.
SIKAFIFA

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 1795

2010-08-26 18:31, 2 ziņojums no 15
Kerastase Bain Vital der, manuprāt, visiem! Ļoti labs šampūns, kam problēmas un alerģijas ar galvas ādu.
Vēl ir labi krievu šampūni ar darvu. Bet vispār arī ieteiktu aiziet pie dermatologa!
Lijamons

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 209

2010-08-26 18:58, 3 ziņojums no 15
Nu iešu, bet ātrākais, kad varēšu, ir ap 10. septembri. Tāpēc gribēju jautāt, ko tagad varu darīt.

Kādas tautas metodes varētu palīdzēt?
little_sunny

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 40

2010-08-26 19:25, 4 ziņojums no 15
iespējams, kairinājumu palīdzēs noņemt kumelīšu novārījums (parastā tēja). varētu vēl alvejas sulu mēģināt, ja gadās pie rokas.
glimmer

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 1567

2010-08-26 19:26, 5 ziņojums no 15
noteikti, atmet visus head &sholders, lieto tikai aptiekas produkciju, kas tieši tā arī saucās- pret alerģiskie šampūni. Jā, ir dārgi, mati pēc tam ir vienkārši nevaldāmi, taču tad Tu vismaz redzēsi vai tam nav kāds dziļāks cēlonis kā tikai parasta alerģija.
Noteikti, noteikti aizej pie dermotologa, jo Tavas stāstītās pazīmes atgādina kaut ko no psoriāzes veidi. Ceru, ka es ļoti, ļoti kļūdos- veiksmi!   Puķes
Lijamons

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 209

2010-08-26 20:51, 6 ziņojums no 15
glimmer ievietoja:
noteikti, atmet visus head &sholders, lieto tikai aptiekas produkciju, kas tieši tā arī saucās- pret alerģiskie šampūni. Jā, ir dārgi, mati pēc tam ir vienkārši nevaldāmi, taču tad Tu vismaz redzēsi vai tam nav kāds dziļāks cēlonis kā tikai parasta alerģija.
Noteikti, noteikti aizej pie dermotologa, jo Tavas stāstītās pazīmes atgādina kaut ko no psoriāzes veidi. Ceru, ka es ļoti, ļoti kļūdos- veiksmi!   Puķes


Es vienu šampūnu nopirku aptiekā, bet arī ādai nelīdz. Nu, iešu pie ārsta, bet ne uzreiz. Paldies!
Opka

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 1634

2010-08-26 21:47, 7 ziņojums no 15
Tev palīdzēs dermatologs. Zinu vairākus cilvēkus, kam ir šī kaite (psoriāzei līdzīga, kas atrodas uz galvas maitainās daļas), esmu to cilvēku starpā. Lai vai kā, katram šie simptomi sākas no kaut kā cita. Vienam draugam no pārtikas - nepanes olbaltumvielas (tagad neēd kartupeļus, olas, liesu gaļu utt - bet to nosaka analīzes); citai no ķīmijas kosmētikā. Man neatklāja alerģiju pret kādu no pārtikas produktiem, bet man tas viss no lētajiem šampūniem un ķīmijas tajos - Wash & Go and Head & Shoulders!!!! Īpāsi H&S! Tā sastāvā ir kāda viela un kā tik pārstāj lietot, sākas alerģiska reakcija un parādās blaugznas. Ir vēlmes atkal sākt to lietot, bet man tas vairs nelīdzēja. Tagad mana galvas āda panes tikai vienu šampūnu: T-gel. No citiem niez. Nepatīk mitrums (piem., gulēšana teltī, vai pirms gulētiešanas neizžāvēti mati), jo atkal parādās nieze. Vēl stress, uztraukums.

Saasinājumu laikā lietoju vienu krēmu (recepšu zāles). Kā arī man ir atsevišķs dvielis matiem...
patiiba

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 31

2010-08-27 11:50, 8 ziņojums no 15
Šķiet ar ārējiem līdzekļiem varētu būt par maz, jāmeklē cēlonis. Ieteiktu padzert vitamīnus (matiem, ragiem, nagiem, ādai utt.) protams uzlabojums nenotiks uzreiz. Toties iespējams ilglaicīgā periodā atmaksājas.
yaiya

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 1880

2010-08-27 11:54, 9 ziņojums no 15
nenāktu par ļaunu apmeklēt vai nu dermatologu, vai trihologu, bet līdz tam iesaku aptiekā iegādāties Nizoral šampūnu!
enele

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 1344

2010-08-27 18:54, 10 ziņojums no 15
Nopērc kādu aptiekas šampūnu. Parunā varbūt ar aptiekāri par savu problēmu un viņa tev ieteiks, kas ir labākais. Un neaizraujies ar tām tautas metodēm. Vēl paliks sliktāk un met pie malas visus šitos head & shoulders.
Opka

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 1634

2010-08-27 20:16, 11 ziņojums no 15
vitamīni matiem, nagiem, ragiem te nelīdzēs. Tas būtu vismuļķīgākais, ko var šajā gadījumā darīt. Un gaidīt brīnumu??? Te ir problēma galvas ādai, nevis nagiem/ragiem/matiem.
Tā būs vējā izmesta nauda un pazaudēts laiks.
Lijamons

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 209

2010-08-27 21:25, 12 ziņojums no 15
Man problēma ar matu izkrišanu parādās šad un tad, parasti tas ir saistīts ar ādu. Bet man nekad nav bijušas aleģiskas reakcijas ne uz ko, nedomāju, ka alerģija. Biju jau kaut kad sen pie dermatologa, cītīgi taisīju analīzes, mani sūtīja kaut kur. Bet pēc pāris mēnešiem staigāšanas pie ārstiem apnika, jo tā arī neko neteica. .. Neuzticos ārstiem, man vēl nekad nav palīdzējuši. Nu, bet labi, mēģināšu vēlreiz. Varbūt šoreiz ko ieteiks.

Un no Head&Shoulders uz doto brīdi palika labāk, neniez. Kamēr tikšu līdz ārstam, palietošu. (Nekad agrāk neesmu to lietojusi).

Par vitamīniem - es rakstīju citā diskusijā, man vitamīni galīgi nelīdz...   Bēdīga meitene
Opka

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 1634

2010-08-29 19:53, 13 ziņojums no 15
No Head & Shoulders līdz uz brīdi, kamēr lieto. Kad pārstāj, viss atgriežas ar uzviju.
Man arī tādas problēmas nekad nav bijušas, līdz pirms aptuveni trīs gadiem parādījās... Man gan palīdz ārstu ieteikumi, jo draugi ieteica labu dermatologu. Vēlāk tepat izlasīju par vienu homeopāti - viņas zāles nav tik ķīmiskas un ir 'maigākas' , palīdz un reti gadās uzliesmojumi - parasti pēc stresošanas.
Spaile

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 443

2010-08-30 13:26, 14 ziņojums no 15
tieši tēma par problēmu, kas arī mani pašlaik satrauc. jau kādas 3 nedēļas man ir tieši tas pats- niez galva, krīt mati un nevis vnk izkrīt, bet ar ādas plēksnītēm.. pastiprināti un pirmo reizi tikai šodien pamanu, ka man ir blaugznas   Nobijusies meitene tagd nevaru īsti saprast, vai ts no soyos šampūniem vai no tā, ka visu vasaru bija aktīva peldēšanas sezona līdz ar to mati regullāri slapji... krāsojusi ar neemsu. Tagad nevaru sparast- pierakstiities pie savas dermatoloģes vai pamēģināt nopirkt to eucerin šampūnu. Aizmrsu piebilst, ka man ir neidodermīts, bet uz galvas kaut kas tāds tagad izpaužasa pirmo reizi. un par iešanu pie ārsta- manā gadījumā ir tā ka es jau zinu ko viņa varētu teikt.. : ar to ir jāsadzīvo, jāsmērējas u.t.t. un izrakstīs kaudzi dārgu zāļu. Bet nu manā gadījumā, laikam bez ārsta neiztikšu, jo pie saasinājumiem nelietojot zāles- tas pats no sevis nepāriet.
hiza

Dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 67

2010-08-31 07:58, 15 ziņojums no 15
ar šo mocījos vairākus gadus, iesaku pirms mazgāšanas likt eļļas matos - diždadžu, olīveļļu (kritīts tie atmirušie ar visām ādas plēksnēm, bet neko darīt, tam vajadzīgs laiks) un uzreiz sāc sakārtot iekšas, citādi galā netikis, t.i. nekādi saldumi un asi ēdieni, nekāds alkohols un dzer zivju eļļu (es dzēru kapsulās) un naktssveces eļļu. Centies neplēst un nekasīt, lai sausā āda nepārvērsšas strutainā ādā.
es mocījos tiešām ilgi, gāju pie dermatalogiem, bet palīdzēja tikai eļļošana no iekšas un no āras   Smaidoša meitene
un pats galvenais - šis viss rodas no stresa, cilvēks streso, streso, pārdzīvo un tad palieto kādu ķīmisku līdzekli ādai, šampūnu vai ko citu ar parabēniem un viss sākas....   Bēdīga meitene pēc alko tusiņiem saasinājumi...
domā pozitīvi, dzer vitamīnus un katru rītu saki sev, ka paliek labāk   Smaidoša meitene
Apmeklētāji: 2174
Atbildētāji: 15
Atbildēt | Citas tēmas