Nevainība, sekss, vīrieši)

Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011.12.18 17:26
Sveiki visiem!
šajā portālā esmu tik tikko kā reģistrējusies un vēlos uzdot pāris jautājumus, lai uzzinātu dažādu cilvēku domas par sekojošu tēmu.
Vispirms nedaudz par sevi, atzīšos esmu nevainīga. Man ir 20 gadi. Vienmēr esmu vēlējusies zaudēt to tikai ar sev patīkamu cilvēku, pret kuru man būtu jūtas. Gadījās, ka šādu cilvēku vēl neesmu sastapusi.
Es nelietoju alkoholiskos dzērienus, nesmēķēju un neesmu lietojusi nekādus tml. preparātus. Mana attieksme pret vīriešu kārtas pārstāvjiem ir neuzticēšanās, jo cik reizes esmu redzējusi kā manas pazīstamās ir vīlušās. Dažām no paziņām jau ir savi bērni, kādai ir jau sava ģimene. Mani dažreiz nomāc jautājums par to, ka laiks iet un es neesmu vēl atradusi to īsto cilvēku. Vienmēr esmu domājusi, ka šim cilvēkam būs patīkami ja viņš man būs pirmais.
Esmu izlasījusi daudz par to kāds ir labākais vecums nevainības zaudēšanai.. no vienas puses neņēmu to īpaši vērā, bet tomēr tas sāk uztraukt. Ir bijušas iespējas, kad pazīstamie puiši vēlējās ar mani pārgulēt, protams, sajūtas ir lieliskas kad puisis tevi vēlās un sāk tevi skūpstīt un glāstīt, izģērbt, bet kad nonāk lieta līdz apakšbikšu novilkšanai es to aizliedzu..jo tajā brīdī saprotu, ka ar šo cilvēku man nekas nebūs, tādā ziņā, ka man pret viņu nav nekādu jūtu, un viņš savukārt, pēc seksa par mani varēs nemaz neinteresēties.. vienkārši nevēlos, lai pēc tam man rastos sajūta, ka mani izmantotu.
Apmeklētāji: 2301
Atbildētāji: 32
Atbildēt | Citas tēmas
Lappuses: 12Jaunākās vēstules
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-18 17:26, 1 ziņojums no 32
Nesen iepazinos ar vienu puisi, tikos pāris reižu, likās, ka ir pavisam normāls. Bijām diezgan atklāti viens pret otru un kad nonāca tēma par seksu atklāju viņam, ka esmu nepieredzējusi.. Viņu tas nenobiedēja)) Bet mani nobiedēja viņa tieksme mani ievilkt gultā, kas arī apbēdināja.. es jau gandrīz biju izlēmusi to izdarīt (varbūt tādēļ, ka vienreiz jau tas jāizdara), kat attapos un jautāju sev: " Ko es daru, es tak viņu gandrīz nepazīstu? mēs tikāmies tikai 2 reizes un viņš jau aicināja pie sevis uz mājām.. tā arī mums nekas neiznāca, jo sapratu, ka tas nav mans cilvēks.. Vēl es domāju, ka man varbūt ir vairāk jākontaktējas ar cilvēkiem, bet mācību dēļ ne vienmēr tam iznāk laiks.. proti atgriežoties mājās vienīgā vēlme ir atpūsties un ne uz kādiem tā saucamiem tusiņiem aiziet neiznāk(
Tieša jautājuma man nav, bet varbūt kāds no jums varētu ko ieteikt šādā situācijā. Vienkārši dažreiz liekas, ka kaut kas manī nav tā kā vajag, ja jau tāda situācija ir radusies...
schoolgirl

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 3751

2011-12-18 17:50, 2 ziņojums no 32
Nu Tev jau pašai jāsaprot, kādi ir tavi principi, ko Tu pieļauj un ko ne.
Ko es varu teikt no savas pieredzes - pati arī nevainību zaudēju relatīvi vēlu - 19 gados. Arī bērnībā sapņoju, ka tā būs mana vienīgā lielā mīlestība, kam atdošos utt. Bet tad satusēju ar vienu vīrieti, kurš ātri vien mani ievilka gultā. Es zināju, ka mēs ar viņu ilgi nebūsim kopā, bet arī bija tā sajūta, ka šitā jau es arī novecošu nevainīga būdama  Smejoša meitene
Lai arī lielā mīlestība atnāca daudz vēlāk (cita vīrieša veidolā), es neko nenožēloju. Nevainībai vairs tik lielu nozīmi nepiešķiru.
Šķiet, ka arī vīrieši to vairs neuzskata par nez kādu dārgumu, dažos gadījumos tikai par liekām klapatām. (ir, protams, izņēmumi).
Zinu arī 23, 24gadīgas nevainīgas meitenes, tur gan pārsvarā reliģiski apsvērumi un sekošana dogmām.
Katram savs ceļš ejams  Smaidoša meitene
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-18 19:21, 3 ziņojums no 32
Piekrītu, ka mūsdienās vairums vīriešiem tas daudz ko nenozīmē! Man savukārt, tas nozīmē tīrību gan garīgajā nozīmē gan arī fiziskajā.. man dažreiz liekas, ja es pārgulēšu ar kādu vienkārši gadījuma pēc, tad man emocionāli būtu grūti, ja šis cilvēks mani neatbalstītu un neliktos par mani ne zinis. Godīgi sakot šī visa lieta var tiešām emocionāli nomocīt. Vēlos izdarīt visu pēc tīrākās sirdsapziņas, lai beigās nenākas nožēlot, un tai pašā laikā tas laiks un cilvēki... es dažreiz viņus nesaprotu. Tikko sāku cilvēkam uzticēties kā sanāk vilties. Varbūt man pret to visu ir jāizturas nedaudz brīvākai un neņemt to visu tik ļoti tuvu sirdij, bet kā tad savādāk? Tā taču ir divu cilvēku satuvināšanās, intīmāk vairs nav kur?
lincja

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 464

2011-12-18 19:59, 4 ziņojums no 32
Dii ievietoja:
Piekrītu, ka mūsdienās vairums vīriešiem tas daudz ko nenozīmē! Man savukārt, tas nozīmē tīrību gan garīgajā nozīmē gan arī fiziskajā.. man dažreiz liekas, ja es pārgulēšu ar kādu vienkārši gadījuma pēc, tad man emocionāli būtu grūti, ja šis cilvēks mani neatbalstītu un neliktos par mani ne zinis. Godīgi sakot šī visa lieta var tiešām emocionāli nomocīt. Vēlos izdarīt visu pēc tīrākās sirdsapziņas, lai beigās nenākas nožēlot, un tai pašā laikā tas laiks un cilvēki... es dažreiz viņus nesaprotu. Tikko sāku cilvēkam uzticēties kā sanāk vilties. Varbūt man pret to visu ir jāizturas nedaudz brīvākai un neņemt to visu tik ļoti tuvu sirdij, bet kā tad savādāk? Tā taču ir divu cilvēku satuvināšanās, intīmāk vairs nav kur?


Nu tieši tā - neņem tik ļoti pie sirds! Man šķiet, ka absolūtam mazākumam meiteņu pirmā reize ir ar to īsto un vienīgo (ja vispār pastāv šāds jēdziens). Protams, nesaku, ka Tev jāmetas gultā ar kuru katru, bet neiztēlojies taču katru puisi kā nākamo vīru! Tā vien šķiet, ka Tu nonāc ar viņiem tiktāl, tad padomā - a mēs apprecēsimies? Pati atbildi sev, ka nē un tad uzreiz atšuj.
Man pirmā reizi bija 19 gados ar puisi, kuru pazinu jau vairākus gadus un par kuru 100% zināju, ka vairāk kā tādas retas tikšanās reizes mums nekad nebūs. Un nekad neesmu nožēlojusi. Tomēr cilvēks bija pazīstams, tāds, kuram arī tagad varētu piezvanīt un papļāpāt.
Piekritu, ka nevainība nav nekāda supervērtība, un, kad satiksi savu vienīgo, diez vai viņš būs dikti apbēdināts, uzzinot, ka neesi nevainīga.
Es Tev iesaku neiespringt, izbrīvēt tomēr laiku tusiņiem un, galvenais, vienmēr rūpēties par kontracepciju.
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-18 20:20, 5 ziņojums no 32
Par to vīra iztēlošanos tiešām sanāca pasmaidīt) Paldies par garastāvokļa uzlabošanu! ))))
cataleya

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 211

2011-12-18 20:40, 6 ziņojums no 32
Es ari tik tiesham tava vieta tik daudz par to nedomatu!Nevajag domat shadi,es to uzskatu par nepareizu ricibu-tagad ir draudzene no 15 gadiem nodzivojusi ar savu pirmo puisi 6 gadus nu vinjai tulit 22 ..viass bij pasakaini un nu jau kad majoklis nopirkts kopeji un viss itka iekartots izskiras.Es tava vieta daritu nedomajot vai tev ar sho puisi kaut kas bus vai gribesi..kaut ari tu gribetu-neviens to nezin ka var gadities un ne mums to izlemt.
Darituj to ar kadu kam ir pieredze,kas varetu tevi novertet un tavu ipasho briidi izprast.Un galvenais lai tev vins piesaista un pashai ir velme to darit.Kad naks tas vieniigais..lai arii nebus pirmais,domaju ,ka vins tik un ta novertes tavu seksualo dzivi ja ari busi pargulejusi tikai ar 1 ! Bet prakse nak tikai par labu,un shaja vecuma,kad , ja pareizi saprotu tev inomac shi doma,jo ir gribeshana uzsakt seksualo dzivi-dari to. Protams pirms to uzsakt,aizchapo lidz ginekologei.Un visdrizak jau vinja uzreiz tev izstastis un aptaujas par velamo izsargashanas metodi.Lai nesanaktu nesmuki.
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-18 21:02, 7 ziņojums no 32
Paldies, tavs komentārs mani tik tiešām nomierināja)) Runājot par ginekologu, ir dzirdēts, ka ja nav bijis tad nav vērts arī apmeklēt, bet tagad apsveru domu, ka lai viss būtu kārtība kaut vai uz konsultāciju aiziet derētu)) Liels paldies par ieteikumu!  Smaidoša meitene
chuckey

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 647

2011-12-18 21:19, 8 ziņojums no 32
nu, 20 gadi...es teiktu, 21 ir jau tas pedeejais laiks :D:D vnk jo vecaaka tu kljuusti, jo attieciigi arii bremziigaaka un nedroshaaka... nevajag jau ar dziives miilestiibu, vsm ar sev simpaatisku cilveku...
oi, nu nebuus jau traki.
mana klasesbiedrene zaudeeja nevainiibu 17 gados ar manu puisi kaut kaadaa viesu namaa jaunajaa gadaa uz griidas, liidz galam neizgjeerbta, kur blakus vaaljaajaas apveemies chalis... taa ka esmu paaarliecinaata, tev tava pirmaa reize buus krietni skaistaaka  Izbrīnīts
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-18 21:59, 9 ziņojums no 32
Paldies par uzmundrinājumu! ;) Arī liki uzsmaidīt  Smejoša meitene
za

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 4404

2011-12-19 01:05, 10 ziņojums no 32
Lielākajai daļai meiteņu liekas, ka sekss ir atdošanās vīrietim, kur vīrietis ir tas ieguvējs un sieviete tad nu izmantotā. Sekss ir bauda diviem cilvēkiem, tevi nevar izmantot seksam, jo TU ari no tā gūšti baudu. Par to pirmo runājot - man tas nebija nekas īpašs, godīgi sakot pat vairs īsti neatceros, jo pēc tam bija daudz vīriešu, bet neuzskatu sevi tāpēc par netīru vai vieglas uzvedības, jo es to darīju sevis dēļ, jo man sekss ir vajadzīgs un neatteicos no tā tikai tāpēc, ka man nebija patstāvīga drauga. Tikpat labi var teikt, ka sieviete izmanto vīriešus seksam. JA tev pašai gribās, kāpēc aizliegt SEV?
Mellōdii

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 17

2011-12-19 02:27, 11 ziņojums no 32
Sveika.. vispār es te reti rakstu, bet izlasot šo stāstu, man kkā sagribējās uzrakstīt..
Man ir sajūta, ka esmu +- līdzīgā situācijā, taču domāju, ka es esmu atradusi tās atbildes, kuras tu vēl meklē.
Nevainības būšana ir tāda ellīga padarīšana.. Man ir 22gadi un es arī esmu nevainīga. Agrāk nebiju nekāda mājas sēne, kas nekur neiet, taču nebiju arī no tām, kas katru nedēļas nogali kkur ballēsies. ja mani atmiņa neviļ, tad allaž biju dzīvojusi ar domu, ka nebūšu tā, kurai dzīvē būs 1 vienīgais vīrietis, taču tas mans 1. būs īpašs. nespēju paskaidrot tieši kādā veidā, bet zināju, ka tas būs pārdomāti un tā, lai pati justos ērti. Kad man bija 15, man bija draugs, kurš vēlējās pārgulēt. Kad mēs vnk "mīlinājāmies" pēc manas attieksmes viņš zināja, ka neesmu gatava ar viņu vēl gulēt, bet viņš arī neuzspieda. domāju, ka tajā laikā man bija vairāk kauns kaut vai no tā paša kailuma. Ja toreiz būtu bijis grūti to atzīt, tad tagad tas palīdz, jo tu apzinies atšķirību. mēs toreiz nemaz nerunājām par tādām lietām kā seksu un es viņam tā arī nepaskaidroju, ka šķiros, jo jūtu, ka ilgi nespēšu dot to, ko grib.. (tikai pēc 2 gadiem to pārrunājām). otrs gadījums, ko varu pastāstīt ir jau kad man bija 20 un tajā vakarā satusēju ar 1 čali, kas bija nosacīti labs draugs. padejojām, pabučojāmies un šis piedāvāja arī kko vairāk. Pateicu nē. Negribēju, lai draudzība pačābētu vai nāktos to nožēlot. Cilvēks pavisam noteikti nebija īstais. Tagad katrreiz, kad viņu satieku, es neviļus par to atceros un priecājos, ka nepadevos kārdinājumam un alkahols neizrādījās stiprāks par mums ;)
Mellōdii

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 17

2011-12-19 02:27, 12 ziņojums no 32
Tagad man brīdi bija draugs. Diemžēl tikamies reti. šad tad sanāca pārnakšņot kopā. No sākuma čalis vispār rokas kā sasietas turēja no manis pa gabalu, ka man jau likās, ka nu tik būs "jautrība" :D (respektīvi- nē :D). Vairāk iepazināmies un vairāk atļāvāmies, taču viss tā palēnām.. pieļāvu domu, ka ja būtu gribējusi, tad būtu varējusi ņemt visu savās rokās un novestu lietu līdz galam, nevis iztiktu ar skūpstiem, glāstiem utt pus nakts garumā, taču tā kā biju nepieredzējusi, gribēju paļauties uz 2.pusīti pirmajā reizē..Tā kā nebija tik lielas iniciatīvas no viņa puses, tad arī necentos dabūt neko vairāk tajā reizē, jo zināju, ka neesmu vēl 100% gatava, lai gan ja viņš būtu padevis nopietnāku mājienu, es būtu piekritusi.. garš stāsts kas un kā, bet viss beidzās tā īsti nesācies (ne šī iemesla dēl, protams).
Arī es visas šīs reizes jutos glaimota, ka čaļi gribētu arī kko vairāk ar mani, taču tajā laikā pasakot nē, es jutos patstāvīgāka savās domās un lēmumos.
Tagad man ir situācija, ka ir puisis, kura dēļ kūstu kaut vai ja viņš paskatās (bet nav tā ka nebūtu nemaz pazīstami)-un nesakiet, ka tā ir vienmēr - jo tā nav! Ja gadītos situācija,kad šis aicina,tad domāju, 1.reizē nepiekristu kaut vai pieklājības pēc, bet vēlāk kas zin.. Lai gan nebūtu pārliecināta par mūsu nākotni, es vismaz zinātu, ka jā... tas ir viņš.. un ja mani piečakarēs, tad būs tā, ka sirds drumstalās salūzīs, bet riskēt arī dzīvē vajag un paļauties uz kaisli reizēm arī vajag.. šo cilvēku redzot man vnk asinis vārās.
Mellōdii

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 17

2011-12-19 02:28, 13 ziņojums no 32
man šķiet ka es vnk gribu teikt, ka KATRAI viss ir savādāk. Ar laiku domas par pasaku prinčiem nomainās un pasakām ar šreku, bet tās vismaz ir mūsu pasakas! Par gadiem nedomāju, ka vajadzētu satraukties, jo tu pati kļūsti tikai nobriedušāka. Es, piemēram, šobrīd nenožēloju nevienu savu izvēli, kas attiecas uz šo tēmu un es novēlu, lai tev arī tā būtu. kad būs, tad būs, bet ja ne - tad viss, kas notiek, notiek uz labu! No vienas puses skatoties - jā, iespējams, man šobrīd būtu lielāka pieredze, bet nejūtos arī neko zaudējusi, jo zinu, ka katra pieredze ir pieredze.
Zetija

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 333

2011-12-19 11:18, 14 ziņojums no 32
Es domāju, ka būtu jāsatraucas 30 gados, ja vēl attiecībās nebūtu izveidojušās  Izbrīnīts Nu labi, varbūt arī ap 26-27 var sākt uztraukties. Bet šobrīd tev ir īstais vecums, kad domāt par tādām lietām. (Neatbalstu gultā likšanos ar kuru katru un it īpaši jaunos gados).Tagad viss vēl ir priekšā. Esi pietiekami pieaugusi, lai uzņemtos atbildību un domātu ar galvu. Tā ka meklē savu īsto un viņš atnāks (agrāk vai vēlāk). Pilnībā saprotu, ka nevēlies gulēt ar puisi, kurš tev neko nenozīmē. Un tā arī nevajag darīt. Jo ir jābūt kādām jūtām, simpātijām.Sevi nevajag piespiest darīt to, ko nevēlies.

Taču tajā pašā brīdī - paskaties, vai tev pašai nav sacelti pārāk augsti standarti pret puišiem.  Smaidoša meitene

Rezultātā - padomā, kādas īstenībe ir tavas vēlmes - vai zaudēt nevainību, lai tas būtu darīts, vai arī gaidīt patiesas jūtas  Smaidoša meitene
Lincux

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 42834

2011-12-19 13:35, 15 ziņojums no 32
Es domāju, ka nevajag ieciklēties uz to vai šis pirmais vīrietis būs vienīgais, vai ar ilgstošām attiecībām (ja vien tas nav tavs mērķis - pirmais un vienīgais), bet gan domā par to - vai tu vēlies tieši šo vīrieti kā savu pirmo?
buzha

Lost

2011-12-19 15:41, 16 ziņojums no 32
Mans puisis būtu novērtējis to,ja es būtu pacietusies un viņš man būtu pirmais.
es tagad arī to ļoti gribētu.
bet pēc "uztaisījām" savu pirmo reizi kādā daudz īpašākā reizē, vēl nesen. oktobrī laikam.
kaut jau sen tā nebija ne mana, ne viņa, ne Mūsu pirmā reize.
Citēt | Atbildēt {admin}
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-19 16:01, 17 ziņojums no 32
Paldies Mellõdii, lasīju tavu komentāru ar lielu interesi! ))) tik tiešām ir prieks, kad ir līdzīgi domājoši cilvēki.. Domāju, ka nesteidzināšu sevi ar šo lietu.. ja būs piemērota izdevība ar patīkamu cilvēku, tad to izmantošu, bet piespiedu kārtā to nedarīšu))
Buzha, tavs komentārs likās ļoti aizkustiņošs, tev tiešām paveicās ar puisi!
Man nav problēmu gaidīt savu īsto vai vismaz cilvēku kuru es tiešām gribētu sev blakus.. vienīgā problēma bija tas, ka lielākā daļa manu pazīstamo zina, ka esmu nevainīga un daži no viņiem spiež emocionāli, ka ir jau laiks ko darīt.. un te nu arī sākās manas bažas..  Groza acis Bet zinu noteikti, ka likties gultā tikai vēlmes dēļ nelikšos... Tiešām prieks, ka šeit ir tik atsaucīgi cilvēki, kuri nekritizējot var ko ieteikt no savas pieredzes.. man tas nozīmē daudz))) paldies par atbalstu!  Smaidoša meitene
Stella22

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 3704

2011-12-19 16:09, 18 ziņojums no 32
Es arī ilgi sev nevienu klāt nelaidu, līdzīgi kā tavā stāstā,bet...es vienīgais ko tev varu pateikt "tīrības "vai "netīrības" pakāpi Tavu tas nemaina>jo vīriešos aplauzties var tik un tā,jo mēs visas tik ļoti gaidam princi baltā zirgā...
Negaidat meitenes princi baltā zirgā...atjās,izjās,aizjās...(sorry par joku)
Mellōdii

Nereģistrēta lietotāja,
rakstītie ziņojumi: 17

2011-12-19 16:14, 19 ziņojums no 32
Prieks dzirdēt, ka mans stāsts kaut 1 noderēja. nekas jau īpaš, bet daloties domās, var arī mācīties.
Lai kā arī būtu - negaidi pasaules brīnumu un nevajag arī ieciklēties ut kko konkrētu. Viss mainās. Tu pati ar katru dienu mainies un līdz ar to mainās tavi uzskati un pārliecība par apkārt esošajām lietām (;
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-19 16:14, 20 ziņojums no 32
 Smejoša meitene  Smejoša meitene  Smejoša meitene Stella tavs komentārs uzjautrināja)
blondaisbrinums

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 2104

2011-12-19 16:28, 21 ziņojums no 32
Teikšu kā ir, katrai tas ir citādāk! Mana pirmā reize vispār man bija tīri tehniska, lai tā lieta būtu nodarīta un viss. Ne mēs ilgi bijām kopā pirms, ne pēc tam. Bija vēl 2 puiši pa vidu.. Tad es satiku vienu puisi, ar kuru pārgulējām salīdzinoši ļoti ātri un kuru arī kaut kā tīri emocionāli uzskatu par savu pirmo puisi, un arī pirmo reizi ar viņu par savu pirmo. Tā bija tāda pirmā reize,kurā es tiešām izbaudīju visu procesu no A-Z, ne tikai ņēmu, bet arī devu.. Aj, vispār jāuzzvana viņam šovakar :D
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-19 17:02, 22 ziņojums no 32
Oo jaaa .. jūtu šīs tēmas apspriešana nāk par labu ne tikai man)))  Smejoša meitene  Smejoša meitene  Smejoša meitene
morganne

Eksperte,
rakstītie ziņojumi: 851

2011-12-19 19:39, 23 ziņojums no 32
Galvenais, lai visi lēmumi ir TAVI.

Ja tu nelieto alkoholu, jo tev mamma teica - slikti! Citus klausīt nevajag. Viņi tev tikai var ieteikt . Citādi viņus vainosi, kad sapratīsi, ka kaut kā ne tā iet dzīve?

Nu, runājot par to īsto un vienīgo - man liekas, ļoti grūti atrast tā uzreiz to īsto un vienīgo. Bieži vien ir tā, ka vajag iziet cauri vairākām attiecībām, lai cilvēks pats iemācās, kas viņam der, kas neder, lai nepaietu garām tam īstajam uz ielas.

Man ir tā lieta, ka es tomēr domāju, ka mums citiem, mirstīgajiem cilvēkiem, kuriem nav pārliecības, ka sanāks uzreiz, tomēr nākas un nāksies iziet cauri aplauzieniem attiecībās un nesanāks zaudēt nevainību ideālajam vīrietim.
Jo tas ideālais vīrietis maina seju, mēs arī mainamies. Lai tev veicas, ļoti ceru, ka tu sagaidīsi īsto!

p.s. tavā situācijā es gan visu uztvertu vieglāk un vadītos pēc principa, ka reizēm jārīkojas spontāni. Tas, ka jūs pārgulēsiet trešajā reizē, vai ceturtajā, nenorādīs, ka jums būs ilgas attiecības. Es ar savu mīļoto pārgulēju pirmajā vakarā kad tikāmies un ļoti dīvainos apstākļos lai maz neteiktu - klajā laukā, augustā, auzās :D Bet tam bija TĀDS fīlings, ka mēs sapratām, ka gribam būt kopā un tā.

Klausi sirdi  Smaidoša meitene
Dii

Jaunpienācēja,
rakstītie ziņojumi: 11

2011-12-20 17:12, 24 ziņojums no 32
Ļoti saprātīgs ieteikums, paldies! Bet alkoholu nelietoju jo mani tas nepiesaista.. tas nav vecāku roku darbs))) tagad tik tiešām kļūst vieglāk ar domāšanu par šo tēmu .. sajūta, ka viss tiek salikts pa plauktiņiem))
laimiigaa

Regulāra dalībniece,
rakstītie ziņojumi: 284

2011-12-20 18:22, 25 ziņojums no 32
Viss ko varu teikt - dari to tad un ar to cilvēku, ka jūti, ka gribi ar katru savu šūnu (smadzeņu šūnām tajā brīdī nekāda daļa vairs nebūs)!!! Brīdī, kad neciešami grūti ir to nedarīt, nevis darīt!
Novēlu satikt kādu cilvēku, kura dēļ viss iekšā griežas riņķī un no viņa apskāvieniem negribas līst laukā dienām!
Viss ir kārtībā ar Tevi; es zinu vairākus cilvēkus, kam tādas domas bijušas (ne ticības dēļ), un viņi visi ir satikuši savas otras puses, nodarbojas ar seksu tā pat kā tie, kas sākuši agrāk, viss ir ok  Smaidoša meitene
Un galvenais, kas jāatceras - tie īstie, Tev piemēroti noteikti ir vairāk kā 1gab. pasaulē. Viņi nevar beigties, kaut kad satiksi  Smaidoša meitene

Iepazīsti vīriešus, runājies ar viņiem, vēro  Smaidoša meitene Mēģini saprast, kādām īpašībām šim vīrietim ir jāpiemīt, ar kādiem cilvēkiem jūties droši.
Apmeklētāji: 2300
Atbildētāji: 32
Atbildēt | Citas tēmas
Lappuses: 12Jaunākās vēstules